Kalendarz targów śłubnych - Listopad 2017

10/31/2017 foto-aktywna szkoła fotografii 0 Comments


 
Sezon ślubny 2017 powoli dobiega końca, ale to wcale nie znaczy że branża może zapaść w sen zimowy. Zaczyna się właśnie intensywny okres targów ślubnych, gdzie przyszli nowożeńcy mogą poznać usługodawców i wybrać tych, którzy staną się częścią ich najpiękniejszego dnia.

Poniżej przedstawiam listę Listopadowych targów ślubnych. Warto tam być ;)


05.11.17 - Gdańsk - Ergo Arena 


Naprawdę najważniejsze wydarzenie branży ślubnej na Pomorzu. Największe Targi Ślubne w nowej jubileuszowej odsłonie w sercu Trójmiasta na Ergo Arenie.
W programie między innymi : pokazy mody ślubnej i wieczorowej trójmiejskich salonów i światowych projektantów, pokazy makijażu, fryzur, sztuki barmańskiej, tańca. Czekają na Was dwie sceny - główna i art.,oraz ponad 100 nagród m. in. suknie ślubne, garnitury, wycieczki, pakiety spa, sesje fotograficzne, biżuteria, kwiaty i wiele innych... 

11-12.11.2017 - Kraków

Małopolskie Targi Ślubne to najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne wydarzenie związane z rynkiem ślubnym w Małopolsce 👌 Wydarzenie to od ponad 20 lat wspiera przyszłe Pary Młode wkraczające na nową drogę życia, pomagając im w ślubnych przygotowaniach. 🤵👰 Najbliższa edycja odbędzie się już 11-12 listopada 2017 w Centrum Targowym Chemobudowa.
  

 12.11.17 - Wrocław - NOT

Concept Weddings - Targi Ślubne
W związku z dynamicznym rozwojem branży ślubnej, postanowiliśmy zorganizować wydarzenie, które pozwoli zebrać w jednym miejscu firmy świadczące usługi na najwyższym poziomie, o nadzwyczajnym i niebywałym wyczuciu estetycznym.

12.11.17 - Łódź - Hala EXPO

12.11.17 - Rybnik - Hala ZSEU


W jednym miejscu zgromadzimy dla Was całą branżę ślubno-weselną oferującą wszystko, czego potrzebujecie do organizacji najważniejszego dnia w życiu! Targi Ślubne zapewnią Wam ogromny zastrzyk inspiracji – u nas poznacie najnowsze trendy i nowinki, które skonsultujecie na miejscu ze specjalistami z branży.
Ale to nie wszystko... wystawcy przygotowali dla Was specjalne oferty i rabaty targowe, a podczas konkursów na głównej scenie będziecie mogli wygrać wspaniałe nagrody, m.in. suknię ślubną, obrączki czy sesje fotograficzne.

W jednym miejscu zgromadzimy dla Was najmodniejsze suknie ślubne, modę męską, obrączki, fotografów i kamerzystów, agencje barmańskie, cukiernie, lokale i sale weselne oraz wiele innych produktów i usług, które są Wam niezbędne do organizacji ślubu i wesela.
Nie obejdzie się również bez rabatów, niespodzianek i promocji, przygotowanych specjalnie dla Was przez naszych wystawców.
Imprezie będą towarzyszyły liczne atrakcje, m.in.: pokazy mody ślubnej, występy taneczne oraz wokalne, pokazy barmańskie czy prezentacja samochodów weselnych.

12.11.17 - Gdańsk - AmberExpo

Już 12 listopada 2017 odbędzie się najważniejsze wydarzenie branży ślubnej w Trójmieście. Targi Młodej Pary to spotkania z ekspertami, kompletna oferta wystawców, inspiracje i ciekawostki, a przede wszystkim cała branża ślubna w jednym miejscu!
Na scenie podczas Targów Ślubnych odbędą się pokazy mody ślubnej, warsztaty związane z tematyką weselną, prelekcje oraz konkursy z cennymi nagrodami, które czekają na zwiedzających.
Prestiżowe wydarzenie w wyjątkowym miejscu gościć będzie też zespoły weselne, które w specjalnej strefie akustycznej koncertować będą przez cały czas trwania wydarzenia. 

19.11.17 - Ustka - Hotel Grand Lubicz

Najlepsi floryści, zespoły muzyczne, fotografia ślubna, restauracje, wypożyczalnie aut, makijażystki i wielu innych wystawców!
W trakcie targów wyjątkowe konkursy, podczas których do zgarnięcia wspaniałe nagrody dla uczestników!
PRZYJDŹ I SPRAWDŹ! JEDYNE TAKIE WYDARZENIE W TWOIM REGIONIE!
WSTĘP WOLNY

25.11.17 - Kraków - Atelier

One Fab Day, 25.11.2017
Jeżeli zatem jesteście szczęśliwie zaręczeni i planujecie Wasz wyjątkowy dzień, albo po prostu kochacie wszystko, co związane z organizacją ślubów, to wydarzenie jest skrojone na miarę właśnie dla Was. Zabierzcie swoich narzeczonych, mamy i przyjaciółki i pozwólcie naszym wystawcom przenieść się do magicznego świata ślubów innych, niż wszystkie.

25-26.11.17 - Warszawa- PGE Narodowy


Ponad 200 wystawców po raz kolejny udowodni, że w polskiej branży ślubnej i okołoślubnej dzieje się wiele. Targi Ślubne WEDDING to wydarzenie skierowane do par młodych pragnących, by ich ślub i wesele nie były powieleniem schematów sprzed dekady. Oddzielają się grubą linią od tego, co nudne i kiczowate, stawiając na wszystko, co modne i na światowym poziomie.
Wśród wystawców nie zabraknie najlepszych i najbardziej znanych firm z branży, ale pojawią się również nowe prężnie rozwijające się marki i nowoodkryci projektanci. 

 25-26.11.17 - Lublin


 Targi ONA&ON 2017
Odwiedź tegoroczną edycję Targów ONA&ON Ślub, Studniówka, Karnawał - największe wydarzenie o tej tematyce w województwie lubelskim! Czeka na Ciebie blisko 100 Wystawców - będziesz mógł dotknąć, spróbować, przymierzyć!
❤ Skorzystaj z promocji i specjalnych ofert dostępnych tylko na targach. Weź udział w konkursach i wygraj m.in. suknię ślubną, garnitur, obrączki, bon wakacyjny, sesję narzeczeńską biżuterię i inne atrakcyjne nagrody.

You Might Also Like

0 komentarze: